Юридичні послуги (правова допомога, правовий захист) в місті Луцьку

Юридичні послуги (правова допомога, правовий захист) в м. Луцьку, Волинській області, в інших областях країни та відповідно нашої держави України є невід’ємною частиною сучасного життя. Юридичними послугами в Луцьку кожного дня користуються тисячі людей. Проте, більшість наших громадян, враховуючи «фінансову кризу» вважають, що можуть обійтися без юридичної допомоги, оскільки на їх думку, це допоможе зекономити кошти. І фінанси — це є головним аргументом при вирішенні питання чи звертатися за юридичною допомогою чи ні. Хочу Вас запевнити, що це є ПОМИЛКОЮ. В будь якій ситуації Вам необхідно отримати консультацію юриста в Луцьку, тим паче, у нас, консультація є безкоштовною.

Проте з цим погодитися важко, оскільки, як цього не хотілося б чи бажалося, не кожен громадянин має відповідні знання в сфері правового захисту та юриспруденції.

На сьогодні, отримати юридичні послуги у Луцьку та Волинській області не є проблемою, тому що є дуже великий вибір між юристами Луцька та області.

Сьогодні на ринку юридичних послуг Луцька, мало того, що є багато «одиноких» юристі та юридичних фірм, так ще й у сфері права працювати важко. У нас є три види юридичних фірм – це «білі», «сірі» та «чорні». До «білих» відносяться люди, що були у юридичній сфері ще в 90-х роках, деякі з них пішли працювати у суд, у політику, до влади, а хтось адвокатом. Це є еліта юридичних послуг Луцька. Проте їх послуги надто дорогі для більшості громадян Луцька чи Волинської області. Однак це люди одного кола, котрі вирішують питання не хабарем, а своїм статусом, оскільки між ними та іншими особами судової та правоохоронної галузі є близькі та дружні стосунки.

Щодо «чорних», вважаю тут роз’яснювати не має сенсу і так все зрозуміло, це так звані «листоноші», «бігуни», котрі беруться за безперспективні справи, та обіцяють її вирішити за певну винагороду.

Проте, більшість юристів та юридичних фірм Луцька відносяться до золотої середини, вони будують свою роботу на законних методах та не спонукають клієнта на дачу хабаря. Щодо таких юристів і юридичних фірм Луцька склалася громадська думка: … «що в них немає нічого поганого і тому, більшість юридичних офісів є «сірими» фірмами. Зазвичай це компанії середньої та вище середньої цінової категорії, які застосовують у своїй практиці змішані методи ведення справ: вони вибудовують обґрунтований захист, намагаються за можливості відстоювати інтереси традиційними методами, але якщо завдання надто складне, залучають особисті зв’язки».

Тому, підведемо підсумок. Чи варто звертатися до нас чи шукати інших «спеціалістів»? відповідь на це питання може дати сам клієнт, проте ми йому допоможемо. Звичайно кожен бути рекомендувати «своє» чи «себе», проте для того, щоб отримати правильне рішення Вам необхідно поцікавитися відгуками та рекомендаціями клієнтів за допомогою знайомих, бізнес — видань чи інтернету.

Ми готові запропонувати Вам юридичні послугу у Луцьку та Волинській області, а також у Львові та Львівській області, у Рівному та Рівненській області, у Києві та Київській області.

Юридичні послуги у Луцьку надає компанія «ПРАВОВА ДОПОМОГА»

(yurist.0332.ua), частиною якої є я. «ПРАВОВА ДОПОМОГА» це — юристи, адвокати, нотаріуси, експерти, які є фахівцями у своїй галузі та у галузі суміжній із правом та можуть допомогти, а також вирішити, як прості так і складні питання юриспруденції.

Чекаємо на Вас.

+38 (066) 9329321

Ігор Кацевич, юрист