загруженоКожен суб’єкт господарювання  рано чи пізно стикається із такою проблемою, як податкова перевірка.  При цьому, навіть той факт, що Ви будете сумлінно дотримуватися вимог чинного законодавства чи у Вас у штаті працює грамотний і досвідчений бухгалтер не може бути гарантією того, що у Вас ніколи не виникне податкового спору.  Податкова перевірка приносить чимало неприємностей платникам, через що дуже часто виникають податкові спори.

Процес взаємодії з податковими органами настільки складний і неоднозначний, що Вам знадобиться правова допомога, адже підставою для встановлених порушень податковими інспекторами Луцької ГУ ОДПІ у Волинській, Рівненській, Львівській областях можуть бути їх помилки або неправомірні дії.  Однією з найбільш актуальних проблем у спорах з податковими органами є необізнаність платників податків у тому як треба себе правильно поводити при податкових перевірках, що потрібно вимагати від податкових органів, і які в цих органів є права і як правильно оскаржувати результати перевірок. При податковій перевірці в таких містах як Луцьк, Рівне, Львів, Ковель  наші юристи вибудують найкращу стратегію для уникнення чи зменшення прямих збитків.

Дуже часто виникають ситуації, коли у посадових осіб податкових органів неправильно оформлені документи на проведення перевірки або взагалі відсутні підстави для її проведення, а це вже є підставою для недопущення податкових інспекторів до проведення такої перевірки.

Навіть якщо у  Вас в наявності є всі, належно оформлені первинні документи, підставою для порушень можуть бути дефекти у правовому статусі Вашого контрагента. В такому випадку, контролюючі органи в односторонньому порядку визнають такі господарські операції безтоварними. Саме тому Вам буде необхідно доводити реальність здійснення таких операцій.

Також, дуже поширеною проблемою є спори про повернення ПДВ.  У переважній більшості випадків податкові органи не визнають заявлені вимоги платників податків, тому їх рішення доводиться оскаржувати у вищестоящих органах і в судовому порядку. Тому юристи кампанії «Правова допомога» при вивченні вашої ситуації зможуть не тільки допомогти у вирішенні посталої проблеми, а й додатково зменшать ризик попадання в таку ситуацію в майбутньому.

Оскільки, причин для податкових спорів може бути безліч, адже сплата податків – основний обов’язок будь-якого суб’єкта господарювання, тому  уникнення податкових перевірок в Луцьку неможливе навіть для законослухняних громадян. При цьому жодна сторона свою помилку не визнає. Такі спори вирішуються у судовому порядку за допомогою юристів Луцької юридичної кампанії «Правова допомога»

У Податковий кодекс України та інші нормативно-правові акти постійно вносяться зміни і доповнення, за якими потрібно уважно слідкувати для правильного ведення податкового обліку та своєчасного оскарження рішень та дій контролюючих  органів.   Для цього Вам знадобиться допомога юриста-податківця з Луцька.

Однак, далеко не всі суб’єкти господарювання в змозі утримувати в своєму штаті юриста, що спеціалізується саме на податкових спорах. А значить, Вам потрібно звертатися до сторонніх фахівців: до тих, хто має значний досвід вирішення податкових спорів та знайомий не тільки з податковим законодавством,  а й із судовою практикою.

У разі виникнення податкового спору, юридична кампанія «Правова допомога» в Луцьку та її юристи:

  • Проконсультують по суті вашої проблеми, оцінять ймовірність позитивного вирішення конфлікту, дадуть ряд порад щодо дій, які необхідно зробити в першу чергу;
  • Проаналізують документи, підготують доказову базу;
  • Складуть заяви чи скарги до вищестоящого податкового органу або до суду;
  • оскаржать податкове повідомлення – рішення у судовому порядку;
  • допоможуть визнати незаконними дії посадових осіб податкових органів;
  • Здійснять захист інтересів клієнта в суді на всіх стадіях процесу.

У спорах з податковими органами ми надаємо наступні види правової допомоги:

— надання консультацій з питань підготовки до податкової перевірки, допуску контролюючих органів до перевірки, наявності підстав та порядку проведення всіх видів перевірок: камеральних, документальних (планових або позапланових; виїзних або невиїзних), фактичних;

— проведення аналізу законності (обгрунтованості) акту податкової перевірки, складання та подача заперечень на акт;

— участь у розгляді заперечень на акт органу  державної податкової служби;

— оскарження рішень державної податкової інспекції в адміністративному порядку;

— оскарження в адміністративних судах всіх інстанцій податкового повідомлення-рішення або іншого рішення про нарахування грошового зобов’язання, представництво інтересів Клієнта в судах.

Наші юристи стануть Вашим надійним захистом від необґрунтованих податкових перевірок, претензій контролюючих органів та не допустять перевищення повноважень їх посадовими особами, збережуть Ваші кошти та ділову репутацію.

 При податковій перевірці в містах як Луцьк, Рівне, Львів, Ковель, Київ наші юристи вибудують найкращу стратегію для уникнення чи зменшення прямих збитків та допоможуть запобігти в подальшому таких халеп!!!

Тому, будемо раді бачити Вас у якості своїх клієнтів та допоможемо вирішити таку проблему, адже у нашому штаті є адвокати по кримінальних справах, котрі провадять свою діяльність у Волинській, Львівській, Рівненській областях, юристи з цивільних, господарських, податкових спорів, що є лідерами у наданні цих послуг у таких містах як Луцьк, Рівне, Львів, Київ тощо. Звернувшись до нас Ви зможете отримати правовий захист та аналіз ситуації, а також  найкращий супровід Вашої діяльності.