jurydychni-poslugy-300x199На сьогоднішній день юридичні послуги (правова допомога, правовий захист) є досить своєрідним видом послуг. Такими послугами кожного дня користуються тисячі людей. Також, більшість наших громадян, вважають, що можуть обійтися без юридичної допомоги, оскільки на їх думку, це допоможе зекономити кошти. Але чи виправдано це?

Сьогодні ми поговоримо про те, навіщо потрібно все ж таки користуватися послугами досвідченого юриста чи адвоката.

Отже, почнемо з того, що кожного дня люди стикаються зі складними життєвими ситуаціями для вирішення яких необхідна кваліфікована юридична допомога і лише одиниці розуміють, що правильним виходом буде звернутися до юриста. В кожному місті є досить багато юристів, котрі можуть допомогти вирішити правову проблему і повірте, що правильно буде звернутися до кваліфікованого юриста.

Юридичні послуги – це невід’ємна частина сучасного життя і користування такими послугами виправдовує всі понесені затрати. Хочу пригадати приказку: «Скупий платить двічі». Ця приказка наведена для того, щоб кожен хто читає дану статтю і вже стикався чи стикатиметься в майбутньому з проблемою, для вирішення якої необхідний юрист, повністю зміг усвідомити те, що користування послугами юриста це виправданий крок. Сьогодні юридичні послуги, мало того, що є невід’ємною частиною життя, так вартують порівняно небагато (якщо зіставити з наслідками, котрі можуть настати при неправильному вирішенні проблеми). Потрібно зруйнувати стереотипи щодо високої вартості юридичних послуг. Ринок юридичних послуг досить різноманітний. І уявіть собі, скільки є практикуючих юристів і адвокатів, які створюють конкуренцію, а коли є висока конкуренція, то відповідно послуги також досягають високого рівня та низької вартості. Для пересічного громадянина, я думаю, нескладно отримати хоча б консультацію юриста (консультації може бути достатньо), а потім вже вирішити чи потрібні йому такі послуги і це при тому, що у більшості правовиків, консультації безкоштовні.

Спектр юридичних послуг досить різноманітний, починаючи з консультації і закінчуючи відкриттям бізнесу. Правова допомога, в першу чергу, націлена на уникнення можливих помилок. Пам’ятайте, що кваліфікований юрист завжди підходить до кожної проблеми індивідуально та не бере до уваги фінансові можливості клієнта та його статус. Юрист може запропонувати декілька шляхів вирішення спору, серед яких, завжди, має місце досудове вирішення питання, що економить Вам час та нерви.

Багато людей вважає, що економлячи на кваліфікованій юридичній допомозі, поступають правильно і навіть не догадуються, що юристи кожного дня отримують практику в різноманітних життєвих ситуаціях та знають різноманітні варіанти розвитку подій та правильне їх вирішення. У  розвинутих країнах, кожна людина, сім’я, підприємець, підприємство мають свого юриста і вони впевнені в тому що це допомагає заощадити багато часу, коштів та нервів.

Юридична допомога завжди існувала, існує та буде існувати і з кожним днем стає ще більш затребуваною.

Дану статтю, я пишу для того, щоб кожен міг зрозуміти, що завжди є правильний вихід із будь-якої ситуації, а з юридичної — це юрист.

Як дехто помилково вважає, що оплачують послуги юриста чи адвоката, а на справді це є винагорода та вдячність клієнта.

І пам’ятайте:  «sublata causa, tollitur effectus – з усуненням причини усувається й наслідок».

Ігор Кацевич, юрист